چگونه از قطره چشم استفاده کنید تا از خشک شدن ریمل جلوگیری کنید

آیا ریمل مورد علاقه شما بنظر خشک می آید یا زودتر از آنچه تصور می کردید مجبور به تعویض آن شده اید؟ با استفاده از این چند نکته ساده خواهید فهمید که چگونه بدون اضافه کردن مواد شیمیایی ریمل خود را رقیق نگه دارید.

۱٫مطمئن شوید که ریمل شما قابل استفاده است.

اگر شما از این ریمل بیش از ۳ ماه است که استفاده می کنید و یا اگر مایع درون آن واقعا کم شده، حتما باید برای بهار یک ریمل جدید خریداری کنید.

  • برس ریمل خود را چک کنید. برس ریمل که آسیب دیده باشد دیگر مناسب نیست، خواه شما از آن استفاده می کنید یا نه. برس ریمل را بررسی کنید که شکل ظاهری درستی داشته باشد و مطمئن شوید که شخصی به جز شما از آن استفاده نکرده باشد زیرا استفاده از یک برس ریمل توسط دیگری می تواند باعث بیماری چشم شود و مجبور شوید به دکتر مراجعه کنید. (آلودگی)!

۲٫یک بطری قطره چشم جدید خریداری کنید.

ممکن است شما بخواهید از همان بطری که قبلا داشته اید استفاده کنید، اما بطری قدیمی ممکن است از آخرین مرتبه که استفاده شده پناهگاه میکروب و جرم شده باشد و انواع بیماری های چشم را بهمراه دارد (نمی توانید از یک قطره چشم بیش از یکسال استفاده کنید).

۳٫سر ریمل را باز کنید و لبه آنرا پاک کنید.

مقدار ریملی که از آرایش قبلی بر لبه ریمل می ماند آلوده است و می تواند باعث مسائل و بیماری شود. از یک دستمال کاغذی و مقداری وازلین استفاده کنید و لبه ریمل را پاک کنید.

۴٫چند قطره چشم به ریمل خود اضافه کنید.

تعداد قطره ها به مقدار خشکی ریمل شما بستگی دارد. بهترین گزینه ۲ یا ۳ قطره است، سپس درب ریمل را ببندید و آنرا تکان دهید و برای تست کردن کمی ریمل بزنید. اگر غلظت آنرا دوست داشتید که همینجا توقف کنید. در غیر اینصورت ۱ یا ۲ قطره دیگر اضافه کنید و دوباره درب آنرا بسته و تکان دهید، پس از آن ریمل آماده مصرف است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *